Jury

Prof. Karen Vaughan - przewodnicząca, harfistka

Członek założyciel "Scottish Chamber Orchestra", dyrektor artystyczny World Harp Congress. Prowadziła kursy mistrzowskie w Dublinie, Pekinie i Tokio. Jej uczennice grają w prestiżowych orkiestrach i uczą na uczelniach na całym świecie."Anna Verkholantseva - harfistka

Anna Verkholantseva urodziła się w Moskwie w roku 1973. Edukację muzyczną zaczęła w Centralnej Szkole Muzycznej i kontynuowała w Moskiewskim Konserwatorium w klasie legendarnej Very Dułowej. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów m.in. w 1997 roku I nagrody na 1. Międzynarodowym Konkursie Harfowym w Moskwie. Prawykonała utwory na harfę i skrzypce Thomasa Rajna i Veleriego Kikty. Zanim zamieszkała w Wiedniu była solistką w Moskiewskiej Orkiestrze Narodowej. Obecnie pracuje w Vienna Radio Symphony Orchestra oraz prowadzi zajęcia w Hochschule fur Muzik.
Prof. dr hab. Marek Mleczko – oboista

Ukończył Akademię Muzyczną w Krakowie, studia kontynuował we Freiburgu u prof. Heinza Holligera. Jest oboistą w Apella Cracoviensis oraz w Krakowskim Trio Stroikowym,  
wykłada w Akademii Muzycznej w Krakowie.Henryk Jan Botor -  kompozytor, organista

Henryk Jan Botor – polski kompozytor i organista, członek Związku Kompozytorów Polskich. Uczył się w szkołach muzycznych w Tychach i Bielsku-Białej oraz w krakowskiej Akademii Muzycznej (wychowanie muzyczne, kompozycja, organy). Występował w Polsce, Holandii, Niemczech, Meksyku. W swym dorobku ma  nagrania płytowe swych kompozycji oraz improwizacji.

Krzysztof Karpeta – wiolonczelista

studia w Akademii Muzycznej w Łodzi skończył z wyróżnieniem. Studiował też w Hochschule fur Musik w Mannheim. Jest kameralistą (Polish Cello Quartet), koncertmistrzem w orkiestrze Mannheimer Philharmoniker oraz asystentem w Akademii Muzycznej we Wrocławiu, gdzie kończy studia doktoranckie.